Ведуча ТСН підтримала Порошенка після скандального ефіру із Зеленським

17:29 12 Квітня 2019

Ведуча ТСН підтримала Порошенка після скандального ефіру із Зеленським

Журналістка «1 + 1» та ведуча ТСН Юлія Бориско підтримала Президента України Петра Порошенка після вчорашніх скандальних телефонних «дебатів» із Володимиром Зеленським, який кинув слухавку під час прямого ефіру у програмі «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Про це вона Юлія Бориско написала на своїй сторінці у «Facebook».

«Думала, не засну після вчорашніх телефонних дебатів. Але заснула і прокинулась на піднесенні. До третьої ночі читала, що хто понаписував – і, Боже, як приємно бачити своїх!
Це майданне відчуття спорідненості!
І якщо до вчора мене пригнічувало, що голосуватиму за ПП вимушено і не за покликом серця, то пригнічення більше немає. Вернулась давно забута повага до сильної сторони президента, особливо на контрасті з телефонним співрозмовником. А з повагою до сильної особистості вже значно приємніше за неї голосувати», – написала вона.

Нагадаємо, 11 квітня Президент України Петро Порошенко приїхав на ефір програми «Право на владу» несподівано, без попередньої домовленості, що дуже обурило керівництво телеканалу. Кандидат у президенти Володимир Зеленський, якого не було у студії, у телефонній розмові по-хамськи спілкувався із президентом і кинув слухавку.

Генеральний директор групи «1+1 media» Олександр Ткаченко заявив, що телеканал подасть у суд на Президента Петра Порошенка  після того, як він «ганебно увірвався в ефір приватної кампанії, користуючись статусом глави держави».

У Зеленського пояснили, чому він кинув слухавку – «бо дуже емоційний»

Тимошенко до Зеленського: Не треба нищити честь і гордість президентського статусу

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин