Великі платники Львова наповнили бюджет на понад 350 млн грн

14:06 16 Січня 2017

Великі платники Львова наповнили бюджет на понад 350 млн грн

Фото: akcent.org.ua

З початку 2016 року великі підприємства, розташовані в межах Львова, сплатили до місцевого бюджету 357 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального головного управління ДФС.

Фактичні надходження від великого бізнесу перевищили прогнозний показник на 12 млн грн. Зокрема, у грудні міська скарбниця наповнилась на 40 мільйонів гривень.

Найбільш вагомим джерелом наповнення міського бюджету є податок на доходи фізичних осіб. З початку року представники великого бізнесу сплатили 255 млн грн цього податку. Крім того, великі платники перерахували до місцевого бюджету 82,5 млн грн податку на прибуток підприємств, 16 млн грн рентної плати за спеціальне використання води  та 3 млн грн плати за ліцензії.

Перевиконання місцевого бюджету вдалося досягнути за рахунок проведеної роботи щодо збільшення заробітної плати по великих платниках податків. Так, згідно зі статистичними даними приріст середньомісячної номінальної зарплати в регіоні склав 121,4%, а платниками Львівського управління забезпечено приріст на 153,5%, що дозволило додатково мобілізувати 118,6 млн грн ПДФО.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин