Від лютих морозів у Львівській області загинуло двоє осіб

10:33 9 Січня 2017

Від лютих морозів у Львівській області загинуло двоє осіб

Фото: Фіртка

Протягом 8 січня від переохолодження в області померло 2 людини.

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту ЛОДА.

Також, ще семеро осіб було госпіталізовано через обмороження. По адміністративним районам:

  • Золочівський район – 1 помер, 1 госпіталізований;В Золочівську центральну районну лікарню в стані середнього ступеня важкості поступив житель м. Золочева, 1975 року народження, з діагнозом «обмороження обох кінцівок ніг».

    О 14:05 в морг Золочівської центральної районної лікарні поступив житель м. Глиняни, 1959 року народження, з попереднім діагнозом «переохолодження».

  • Кам’янка – Бузький район – 1 помер, 2 госпіталізовано;О 11:40 рятувальники отримали повідомлення, що в Кам’янко-Бузьку центральну районну лікарню в стані середнього ступеня важкості поступив житель с. Сілець, 1959 року народження, з діагнозом «обмороження обох кистей рук». У цю ж лікарню було госпіталізовано в стані середнього ступеня важкості жителя м. Кам’янка-Бузька, 1953 року народження, з діагнозом «загальне переохолодження».

    О 13:00 до рятувальників надійшло повідомлення, що в сел. Запитів по вулиці Київська, 185 «а» Кам’янко-Бузького району, в металевому вагончику на території колишнього підприємства виявлено тіло чоловіка, 1972 року народження. Попередня причина смерті «переохолодження».

  • Миколаївський район – 1 госпіталізований;О 18:00 в Миколаївську центральну районну лікарню поступив в стані середнього ступеня важкості житель с. Рудники Миколаївського району, 2000 року народження, з діагнозом «обмороження пальців обох верхніх кінцівок».
  • Жидачівський район – 1 госпіталізований;9 січня о 00:14 в Жидачівську центральну районну лікарню поступив в стані середнього ступеня важкості житель м. Жидачів, 1956 року народження, з діагнозом «обмороження усіх пальців двох кистей рук».
  • м. Борислав – 2 госпіталізовано.О 15:25 в Бориславську центральну міську лікарню в стані середнього ступеня важкості поступили 2 чоловіків, 1977 та 1980 років народження, з діагнозами «обмороження кінцівок рук».

За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з початку року на території області від переохолодження та обморожень госпіталізовано в лікувальні заклади 14 людей, 5 осіб померло.

Нагадаємо, на Львівщині працює більше сотні пунктів обігіру.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин