Відповідальних людей запрошують на форум у Львові

21:42 1 Лютого 2017

Відповідальних людей запрошують на форум у Львові

Фото: dakwatuna.com

17-18 лютого у Львові відбуватиметься Форум відповідальних людей – унікальна молодіжна платформа для знайомства, комунікації, натхнення та започаткування спільних проектів для громадських активістів, волонтерів та відповідальних людей зі всієї України.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Протягом двох днів форуму учасники зможуть обмінятися думками з непересічними спікерами та почерпнути натхнення від них. А також провести більше ніж 8 годин у лекціях та дискусіях, поділитися власним досвідом, ознайомитися з успішними громадськими проектами України та їхніми керівниками», – розповідають організатори.

Серед спікерів форуму: проректор з науково-педагогічної роботи УКУ та керівник Львівської бізнес школи Софія Опацька, заступник львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, співзасновниця центру інноваційної освіти «Про.Світ» Лілія Боровець, директор Інституту лідерства та управління УКУ Наталія Бордун, співзасновник проекту «The Ukrainians» Тарас Прокопишин, скрипаль-віртуоз Олександр Божик.

Коротка програма Форуму відповідальних людей:

  • 17 лютого, п’ятниця

Глобальні зміни в суспільстві через особисту відповідальність: відкриття форуму, панельна дискусія, робота в малих групах.

  • 18 лютого, субота

Вплив громадянського суспільства на розвиток країни через локальні проекти. (Практики локальних проектів): панельна дискусія, презентація успішних локальних проектів, робота в малих групах, завершення форуму.

Щоб отримати можливість стати учасником Форуму відповідальних людей, слід зареєструватись через форму за посиланням. Реєстрація триває до 7 лютого. Про результати відбору учасників буде повідомлено до 12 лютого.

Форум відповідальних людей відбудеться в Патріаршому центрі УГКЦ у Львові на вул. Хуторівка, 35-б.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин