Відзначення Дня соборності у Львові завершили урочистою академією (ФОТО)

17:40 22 Січня 2017

Відзначення Дня соборності у Львові завершили урочистою академією (ФОТО)

Сьогодні у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулася урочиста академія присвячена Дню Соборності України.

З вітальними словами виступили керівники області та міста, інформує пре-служба ЛОР.

«Акт проголошення Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки вчить нас багатьох уроків. Перший з них – це попри все ми повинні допомагати нашому війську. А другий це те, що єдність – це не тільки слова – це наші дії, наші вчинки. Єдність полягає ще в тому, що частинами держави не розмінюються.   Відтак, не може бути жодної мови про відділення Донбасу, Криму. Перемога обов’язково буде за нами», – наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також під час урочистості Олександр Ганущин вручив Почесні грамоти Верховної Ради України Володимиру Максиміву – директору навчально-наукового інституту деревооброблюваних технологій та дизайну Лісотехнічного університету, Корнелію  Сятецькому – завідувачу кафедри народних музичних інструментів та вокалу Дрогобицького педагогічного Франкового університету, Роману Паньківу – викладачу Самбірського училища культури та Володимиру Лису – начальнику служби у справах дітей ЛОДА.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин