Віталій Загайний: Сьогоднішня ухвала лише стимулює створювати більше сміття

15:25 19 Січня 2017

Віталій Загайний: Сьогоднішня ухвала лише стимулює створювати більше сміття

Фото: future.cn.ua

Фахівці вважають, що ухвала Львівської міськради щодо сміття зовсім не вирішує проблем.

Зокрема, на думку голови правління Центру Громадянських ініціатив Віталія Загайного, ухвала не вчить нової культури поведінки зі сміттям:

«ЦеГрІн виступає за сортування сміття в районах – а не пресування! Адже згідно із прийнятою ухвалою непотріб просто зменшиться в об’ємі і знову загрожуватиме місту. Знову треба буде шукати місце, де «поховати» побутові відходи. Сміття не йтиме на переробку.

Наслідки ухвали – замість однією зони конфлікту у Львові з’явиться чотири. Ще не погас протест громади в Рясному проти пресування сміття. Тепер схожі площадки у Львові будуть в кожному районі. Чи хтось порадився із людьми перед прийняттям такого відповідального рішення? «Міська рада знову демонструє, що не хоче з допомогою громади Львова побороти сміттєву проблему. Насправді люди мають величезний потенціал, аби подолати міський непотріб. Ще одне – ухвала не вчить нової культури поведінки зі сміттям, не формує середовище відповідальних містян. А, навпаки, – стимулює створювати більше сміття», – зазначив Віталій Загайний.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин