Володимир Гірняк: Треба дорого продати приміщення універмагу на площі Ринок

12:40 2 Березня 2017

Володимир Гірняк: Треба дорого продати приміщення універмагу на площі Ринок

Фото: Leopolis.news

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк під час «Діалогів без краваток» висловив свою позицію щодо продажу приміщення старого універмагу на площі Ринок, 32.

«Місто своє вже продало, причому дуже дешево. Перед нами тепер постало питання про перинатальний центр. До мене часто звертаються колеги, мовляв, я порушую питання, які може не сприйняти суспільство, але я маю думку і її відстоюю. Наприклад, вказував, що, за документами, одне з приміщень перинатального центру, яке не потрібне закладу, тільки за опаленням та електроенергією коштує області 25 тисяч – у рік це 200 тисяч. Воно не потрібне, зношується, і я як людина, яка раніше вела бізнес, вважаю, що це абсолютно безгосподарський підхід. Або ми туди вкладаємо кошти і щось робимо, або продаємо.

Схожа ситуація з універмагом на площі Ринок. 2003 року рішенням суду було продовжено договір оренди до 2053 року з правом здачі в суборенду, з орендною платою 46 тисяч гривень у місяць. У рік ми отримуємо півмільйона – я вважаю, що це безгосподарський підхід. Тепер, якщо підприємство хоче викупити ту частку, ми продамо, але дорого. Наприклад 50 млн грн – це 100 років оренди. Це вигідно? Запитайте в підприємців та ріелторів, вони скажуть, що це вигідна оборудка.

Ми фактично є представниками власника – громади міста. Тому моя думка – дорого продати».

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин