Володимир Гройсман на Львівщині: Потрібно відійти від ямкового ремонту доріг

15:29 21 Березня 2019

Володимир Гройсман на Львівщині: Потрібно відійти від ямкового ремонту доріг

Фото: ЛОДА

Стратегічне завдання дорожніх служб України – на центральному та місцевому рівнях – поступово відходити від тимчасових ямкових ремонтів доріг і переходити до системного капітального будівництва шляхів.

Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочої поїздки на Львівщину, інформує «Урядовий портал».

«Наше стратегічне завдання відійти від ямкового ремонту і робити системний ремонт доріг, який передбачений Стратегію розвитку дорожнього господарства. Ми затвердили таку Стратегію у 2018 році, і вона передбачає протягом 5 років з’єднати всі обласні центри якісними дорогами, – сказав Володимир Гройсман. – Але ми розуміємо, що поки що в Україні є багато не відремонтованих доріг, доріг в аварійному стані, тому що 20-30 років вони не будувалися і просто розвалилися. Тому місцеві автодори роблять тимчасове пломбування, ямковий ремонт. Його не можна вважати постійним, це тимчасовий і протиаварійний ремонт. Але треба від нього відходити і робити масштабне будівництво».

Глава Уряду наголосив, що цього року дорожні роботи почалися доволі рано. «Цього року ми виділяємо рекордні кошти (загалом понад 55 млрд грн). Технологіями ми володіємо, налагоджуємо систему контролю якості робіт. Нам потрібен час і системність у виконанні поставлених планів», – додав прем’єр-міністр.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин