Володимир Зеленський: Бандера – герой для якогось відсотка українців

12:31 18 Квітня 2019

Володимир Зеленський: Бандера – герой для якогось відсотка українців

 

Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський заявляє, що нормально ставиться і до декомунізації, і до Степана Бандери, але вулиці перейменовував би по-іншому.

Про це він сказав в інтерв’ю «РБК-Україна» (програв у теніс, тому змушений був дати це інтерв’ю).

«У цілому, я нормально ставлюся до декомунізації. Суспільство вибрало, і – нормально. Є незаперечні герої. Степан Бандера – герой для якогось відсотка українців, і це нормально і класно. Це один з тих людей, які захищали свободу України. Але я вважаю, що, коли ми таку кількість вулиць, мостів називаємо одним і тим же ім’ям – це не зовсім правильно «, – сказав Зеленський.

Він додав, що це стосується не тільки Бандери, а й наприклад Тараса Шевченка.

«Я дуже поважаю його приголомшливу творчість. Але ми ж з вами повинні пам’ятати про героїв сьогоднішніх, про героїв мистецтва, про героїв літератури, просто про героїв України. Такий накал в суспільстві, що потрібно робити все можливе, щоб об’єднувати Україну», – сказав Зелоенський, зазначивши, що не варто чекати 10 років після смерті героїв, щоб називати вулиці їх іменем.

«Я вважаю, що це неправильно. Давайте називати вулиці іменами людей, які прославляють нашу країну, сучасниками. Всі будуть раді, всі будуть щасливі. Адже коли Кличко перемагав, ми ж всі були щасливі, правда? Це велике задоволення», – сказав Зеленський.

Також, на його думку, не варто називати вулиці іменами політиків.

«Я б не грався з політичними фігурами, я б не продовжував сьогодні це робити. Сьогодні у нас один політичний герой, а завтра ми з вами дізнаємося, що він виявився такий-то, такий-то і такий-то, і ми знесемо йому пам’ятник. Є література і мистецтво для цього», – підсумував Зеленський.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин