Вулицю Пластову не можуть відремонтувати уже 2 роки, хоч гроші виділені (ФОТО)

17:59 17 Квітня 2019

Вулицю Пластову не можуть відремонтувати уже 2 роки, хоч гроші виділені (ФОТО)

У промисловому районі Львова, де розташовано майже 40 великих і малих підприємств, вже другий рік не можуть завершити реконструкцію вулиці Пластової.

Працівники і жителі мікрорайону не можуть нормально пересуватися цією околицею, не кажучи вже про автотранспорт і техніку, пише газета «Голос України».

На вулиці Пластовій розташовані будівельна компанія, АТП, що займається міжнародними пасажирськими перевезеннями, ремзавод тощо. Для нормального функціонування їм вкрай потрібна хороша дорога. У трудових колективах скаржаться, що штучне затягування з ремонтом завдає додаткових збитків. Це досить перспективний промисловий район. Деякі підприємства, переїхавши сюди з центру міста, сподівалися на розуміння та підтримку муніципальної влади. Натомість їм перерили дорогу і не ремонтують її.

Як нагадує газета, 2017 року міська рада виділила 39 млн грн на капітальний ремонт 1200 метрів вулиці. ЛКП «Львівавтодор» підписало угоду із Львівським спеціалізованим будівельно-монтажним управлінням № 1, що виграло тендер на виконання робіт. Кінцевий термін завершення капремонту – 30 січня 2019 року. Згодом вартість робіт зросла ще на 3 млн грн, але це не вплинуло на їхню якість.

Упродовж року автошляховики працювали як мокре горить: на вулиці можна було побачити лише кілька робітників і допотопну техніку. Громадськість неодноразово била на сполох і привертала увагу, як неефективно використовуються кошти платників податків, як автошляховики «поставили на коліна» чотири десятки підприємств.

На 17 квітня капремонт не завершено. Нині тут лише розкиданий гравій і жодного метра асфальту.

Місцеві мешканці сподіваються, що міський голова Андрій Садовий зацікавиться, чому гроші виділили, а вулицю не відремонтували, хоча «Львівавтодор» неодноразово письмово інформував, що все йде за планом.

У ЛКП «Львівавтодор» «Голосу України» пояснили, що оголосили новий тендер і протягом місяця буде відомо, хто завершить ремонт вулиці Пластової. Питання, чому вчасно не здали в експлуатацію дорогу, досі залишається відкритим. Для сучасної автошляхової компанії відремонтувати 1200 метрів — робота 2–3 місяців, а для Львова — регіональна проблема.

Фото Богдана Кушніра

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин