Я не маю наміру утримувати службу зайнятості та безробітних – Гройсман

17:05 11 Січня 2017

Я не маю наміру утримувати службу зайнятості та безробітних – Гройсман

Фото: dr.ck.ua

Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що систему зайнятості в Україні потрібно реформувати так, щоб фінансувати не службу зайнятості, а підтримку створення робочих місць.

Про це повідомив «Урядовий портал»

«Я не збираюся утримувати службу зайнятості, я не збираюся утримувати безробітних. Я збираюся дати людям нормальну роботу і нормальну заробітну плату. Зміна цієї філософії має бути на порядку денному усіх тих, хто сьогодні опікується службою зайнятості. Я вважаю, що треба змінити модель фінансування з моделі фінансування служби на модель підтримки створення робочих місць», – наголосив глава уряду.

Прем’єр-міністр переконаний, що ринок праці й система стимулювання зайнятості має бути реформована. Також, за його словами, систему зайнятості необхідно реформувати спільно із роботодавцями та профспілками в інтересах балансу насамперед тих, хто працює, і роботодавців.

Володимир Гройсман підкреслив, що система зайнятості мала би бути направлена на те, щоб створювати робочі місця, натомість сьогодні вона направлена на те, щоб спонукати до безробіття. Він визнав, що наявних сьогодні в країні вакансій недостатньо, щоб забезпечити усіх українців робочими місцями.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин