Як не потрапити на гачок шахраїв при купівлі вживаного авто – поради поліції

14:58 13 Січня 2017

Як не потрапити на гачок шахраїв при купівлі вживаного авто – поради поліції

Фото: hyser.com.ua

Купуючи транспортний засіб на вторинному ринку, можна стати жертвою аферистів, попереджають правоохоронці. Вони навели кілька прикладів такого шахрайства та дали кілька порад, як уникнути неприємностей.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Нещодавно правоохоронці зафіксували кілька випадків шахрайства під час купівлі вживаного авто. У Трускавецьке відділення поліції звернувся 38-річний місцевий мешканець, який повідомив, що на початку грудня минулого року передав чоловікові, якого знає лише на ім’я, 700 доларів США для купівлі автомобіля. Транспортний засіб заявник так і не отримав, а кошти повернути не зміг.

Жертвою подібного шахрайства став і 23-річний житель Сумської області, який звернувся в Сихівський відділ поліції. В жовтні минулого року колега по роботі познайомив його з львів’янином, який продавав автомобіль. Після усної домовленості потерпілий перерахував на картковий рахунок останнього 127 500 гривень. Отримавши гроші, «продавець» перестав виходити на зв’язок.

«Такі випадки не поодинокі, – зазначають поліцейські. – Купуючи автомобіль, будьте обережні. Перед тим, як віддати гроші, перевірте інформацію про того, з ким маєте справу. Відомостей про номер мобільного телефону чи імені людини недостатньо, оскільки номер можна легко змінити, а ім’я вигадати. Купуючи автомобіль, обов’язково проходьте всі передбачені процедури – експертизу, нотаріальне оформлення та інші – звертайтесь у сервісні центри МВС України».

За словами правоохоронців, певним «запобіжником» стане й укладання нотаріальної угоди при передачі грошей чи автотранспортного засобу. Мало хто з шахраїв погодиться на це, оскільки доведеться надати документи, які підтверджують особу.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин