Ярослав Жукровський: Упевнений у порядності і професійності Ігоря Титли

22:38 3 Березня 2017

Ярослав Жукровський: Упевнений у порядності і професійності Ігоря Титли

Фото: centernews.com.ua

Начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський прокоментував ситуацію із арештом квартири, купленої у Шевченківському районі Львова, описану у статті «Як чиновники двічі одну квартиру хотіли продати: детективна історія».  

На думку Ярослава Жукровського, ця історія «містить надто багато суб’єктивних оцінок»:

«Жодним судовим рішенням у справі і за скаргою пана Євгена Тенети не було визнано незаконних дій державних виконавців, не було скасовано постанови державного виконавця про відповідний арешт, а судове рішення, на яке є посилання у даній публікації, стосується виключно питань звільнення майна з-під арешту. На нашу думку, ніхто не перешкоджав пану Євгену Тенеті у здійсненні його права власності. Звільнення майна з-під арешту відповідно до судового рішення – це є звична практика, яка усуває потенційну корупційну складову при вчиненні відповідних дій державними виконавцями».

«Вважаю дану публікацію спробою певним чином негативно оцінити діяльність одного з найкращих керівників державної виконавчої служби у Львівській області Ігоря Титли. Упевнений у порядності і професійності пана Титли. Вважаю, що у тій ситуації цей керівник не мав жодного інтересу і діяв виключно у порядку, визначеному чинним законодавством», – наголосив Ярослав Жукровський.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин