ЄБРР пропонує своїх фахівців для вирішення проблеми зі сміттям

20:42 20 Січня 2017

ЄБРР пропонує своїх фахівців для вирішення проблеми зі сміттям

Фото: прес-служба ЛМР

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Шевкі Анджунером, директором Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні.

На зустрічі було обговорено напрямки роботи співпраці по вже існуючих проектах та співпрацю в напрямку вирішення ситуації щодо поводження з твердими побутовими відходами, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Ми готові надавати наших фахівців і ділитися нашим досвідом і разом з містом напрацьовувати оптимальні рішення щодо поводження з твердими побутовими відходами», – резюмував Шевкі Анджунер, директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні.

У свою чергу мер Львова Андрій Садовий зазначив, що на сьогодні Європейський банк реконструкції та розвитку є одним з найбільших партнерів міста. Завдяки співпраці з ним реалізовується цілий ряд проектів: електронний квиток, системи теплопостачання, водопостачання, реконструкція наших доріг, закупівля нового транспорту за кошти банку.

«Сьогодні ми обговорили питання поводження з твердими побутовими відходами. Банк готовий співпрацювати в цьому напрямку. Тому надіюся, що в цьому році ми, як і анонсували, почнемо будувати завод з глибинної переробки сміття. Ми визначилися, що це має бути механіко-біологічна переробка сміття. Тому допомога Банку для нас дуже важлива», – розповів Садовий.

Андрій Садовий: Прошу львів’ян зменшити продукування сміття (ВІДЕО)

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин