Юні фехтувальники змагались на турнірі у Львові (ФОТО)

10:12 6 Березня 2017

Юні фехтувальники змагались на турнірі у Львові (ФОТО)

Фото: НОК у Львівській області

У суботу, 4 березня, у Львові під егідою Національного Олімпійського Комітету України з успіхом пройшов Всеукраїнський турнір з фехтування на шпагах на призи Олімпійської чемпіонки Яни Шемякіної «Перші кроки».

Про це повідомляє прес-служба НОК у Львівській області.

Для участі у цьому турнірі прибули юні мушкетери з усіх провідних фехтувальних шкіл України – змагалися спортсмени з Києва, Харкова, Хмельницького, Ужгорода, Чернівців, Тернополя і, звісно, зі Львова. За перемогу боролися дівчата та хлопці у вікових категоріях 8 років (і молодші) – 10 років та 11-12 років.

Великий святково оформлений легкоатлетичний зал спортивного комплексу Львівського Державного університету фізичної культури (що на вул. Черемшини, 17) не зміг вмістити усіх учасників змагань – їх було близько півтора сотні. Організаторам довелося частину боїв проводити у т. зв. нижньому залі спорткомплексу СКІФ.

Урочиста церемонія відкриття проходила дуже урочисто і яскраво. Усі юні фехтувальники крокували до змагальної зали з піднятими шпагами під звуки Козацького маршу. Відкриваючи змагання, голова відділення Національного Олімпійського Комітету у Львівській області Юрій Турянський побажав юним спортсменам успіхів, гарного настрою і прагнення продемонструвати свою найкращу спортивну форму, проявити справжній бійцівський характер та стремління до перемоги під час цього фестивалю фехтувального спорту.

Також Ю. Турянський поінформував, що на адресу учасників та організаторів традиційного турніру «Перші кроки» на призи Олімпійської чемпіонки Лондона-2012 львів’янки Яни Шемякіної листа надіслав Президент НОК України, легендарний спортсмен Сергій Назарович Бубка.

«Від імені Олімпійської родини України щиро вітаю учасників та організаторів щорічного всеукраїнського турніру з фехтування на шпагах «Перші кроки» на призи Олімпійської чемпіонки Яни Шемякіної. Дуже приємно, що наші видатні олімпійці, досягши найвищих вершин у спортивній кар’єрі та продовжуючи прославляти славні традиції українського спорту на міжнародній арені, ведуть активну діяльність щодо розвитку та популяризації своїх видів спорту в нашій країні. Радує, що наша чемпіонка і яскрава особистість Яна Шемякіна на власному прикладі показує, що спорт – це модно, стильно, красиво і перспективно, а Львівщина й Україна загалом мають ким пишатись і на кого рівнятись… Впевнений, що ці змагання стануть гарним фундаментом для подальших успіхів наших юних фехтувальників у дорослому спорті!,» – зокрема вказав у своєму листі-привітанні Герой України Сергій Бубка.

Турнір, який тривав майже п’ять з половиною годин, закінчився церемонією нагородження. Відзначимо, що призи отримали всі без виключення учасники змагань «Перші кроки». Юні фехтувальники, яким не пощастило посісти місця у перших шістках своїх вікових категорій отримали подарункову продукцію від НОК України. А найсильніші учасники турніру на призи Яни Шемякіної отримали медалі та кубки. Переможці ж отримали сертифікати на 2000 гривень, на які зможуть купити необхідне фехтувальне спорядження.

Усіх дітей, які змагалися (а також їхніх батьків) організатори цього спортивного свята запросили скуштувати унікальні торти, подаровані відділенням НОК у Львівській області. Два величезні кулінарні шедеври були прикрашені символікою фехтувальних змагань і сподобалися усім, хто їх смакував. Діткам дозволяли брати навіть «добавку» цього ексклюзивного солодкого виробу.

У категорії дівчата 2008 року народження (і молодші) призові місця турніру «Перші кроки» розподілилися так:

 1. місце: Дарина Сегедій (Ужгород, тренер – Філл)
 2. місце: Ольга Орлова (Київ, тренер – Шостацький)
 3. місце: Віка Бегей (Львів, тренер – Кочергін) і Валерія Свистун (Київ, тренер – Шостацький)

У категорії хлопці 2008 р. н. (і молодші) на п’єдестал пошани змагань на призи Яни Шемякіної піднялися:

 1. місце: Артем Мельник (Хмельницький, тренери – Мазур, Болховітін)
 2. місце: Антон Биков (Київ, тренер – Змієвська)
 3. місце: Нікіта Горін (Київ, тренер – Горін) і Максим Прилипко (Ужгород, тренер – Філл)

У категорії дівчата 2006-2007 року народження призерами стали:

 1. місце: Влада Калинка (Львів, тренер – Семеряк)
 2. місце: Катерина Дзюбан (Львів, тренер – Пантелеєва)
 3. місце: Ксенія Куштан (Ужгород, тренер – Філл) і Софія Стогній (Київ, тренер – Шостацький)

Хлопці, народжені у 2006-07 рр., призові місця розподілили так:

 1. місце: Денис Журов (Київ, тренер – Конрад)
 2. місце: Тимофій Жаранков (Київ, тренери – Симоненко, Тимо)
 3. місце: Максим Микитенко (Київ, тренер – Шостацький) і Святослав Орловський (Київ, тренер – Горін)

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин