З дитячого натуралістичного центру у Львові викрали тварин (ВІДЕО)

13:56 8 Квітня 2019

З дитячого натуралістичного центру у Львові викрали тварин (ВІДЕО)

Невідомі проникли на територію Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру та викрали тварин.

Про це повідомляють на сайті Центру.

«Сталась неприємна подія! З жалем мусимо повідомити, що з території Центру були вкрадені тварини, які були улюбленцями дітей: декоративні кролики, шиншили, дегу та незрячий крук, який вмів розмовляти.

Ці тварини були у вільному доступі для гуртківців Центру, тобто клітки не закривались на замки, адже тварини були контактними.

Є припущення, що тварини викрадені з метою подальшого продажу. Тому просимо всіх небайдужих сприяти у їх повернені!

Будемо вдячні за допомогу, або будь-яку інформацію щодо їх місцезнаходження».

Як уточнили у Центрі, минулого тижня, у ніч з 3 на 4 квітня, невідомий викрав з центру 8 тварин, з яких 4 декоративні кролики, 2 шиншили, 2 дегу, а також крук.

Як пояснив директор Центру Ігор Антахович виданню Tvoemisto.tv, у поліцію працівники не звертались з кількох причин: по-перше, тварини були принесені дітьми, тобто не є власністю міської громади, по-друге, вони були у вільному доступі. Тому Центр сподівається на допомогу львів’ян.

На його думку, перш за все злодій полював на крука, особливість якого в тому, що він уміє розмовляти. За словами директора Центру, до нього неодноразово звертались з пропозицією купити птаха, але завжди отримували відмову, адже цей різновид круків охороняється державою, і Центр проти того, щоб він перебував у приватній власності.

 

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин