Задекларованим «Infiniti» львівського поліцейського зацікавилася прокуратура

11:56 18 Січня 2017

Задекларованим «Infiniti» львівського поліцейського зацікавилася прокуратура

фото ілюстративне

Прокуратура Львівської області розпочала досудове розслідування за фактом незаконного збагачення працівником одного з відділів поліції Львова.

Зокрема, проведеним моніторингом електронної декларації працівника одного із районних відділів поліції м. Львова на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції встановлено, що останнім у листопаді 2015 року набуто транспортний засіб Infiniti QX60, ринковою вартістю 1,3 млн грн.

У той же час, за поданням прокуратури області керівництвом Головного управління Нацполіції у Львівській області було проведено відповідну службову перевірку на предмет законності набуття вказаного автомобіля. Як наслідок, законність набуття прав на транспортний засіб не доведено.

З огляду на викладене, слідчим управлінням прокуратури Львівської області за вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.368-2 КК України, тобто незаконне збагачення. На даний час триває досудове розслідування.

Прокуратура області продовжує опрацьовувати подані е-декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

Як повідомляв Leopolis.news, декларація поліцейського випадково була оприлюднена на сайті Львівської облради і шокувала користувачів.

Зокрема, на сайті Львівської обласної ради оприлюднили електронні декларації про доходи за 2015 рік керівників облради. Однак до прізвища  заступника голови облради Володимира Гірняка була прикріплена декларація Олега Ярославовича Гірняка – начальника сектору в складі відділу у Шевченківському ВП ГУНП у Львівській області.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин