Запроваджено нову посаду заступника міського голови Львова

16:17 25 Квітня 2019

Запроваджено нову посаду заступника міського голови Львова

Фото: kvartira.lviv.ua

У міського голови Львова буде новий заступник – з питань безпеки міста. За відповідну ухвалу про внесення змін до структури Львівської міської ради проголосували 42 депутати під час засідання сесії сьогодні, 25 квітня.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР

«Згідно з пропозиціями міського голови, пропонується ввести ще одну посаду заступника міського голови з питань безпеки міста. Аргументація полягає в тому, що всі підпорядковані підрозділи, які пропонується підпорядкувати двом заступникам (якщо ви проголосуєте), зараз є підпорядковані фактично одній людині. І ми розуміємо, яке величезне навантаження має заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства», – доповіла керівник юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

За її словами, заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства тепер будуть підпорядковуватись такі структурні підрозділи: департамент житлово-комунального господарства та інфраструктури, який буде в себе включати управління житлового господарства, управління інженерного господарства, управління транспорту, управління капітального будівництва та 6 районних адміністрацій.

Натомість заступнику міського голови з питань безпеки міста підпорядковуватимуться департамент з питань поводження з відходами, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та управління безпеки міста.

«Ми сьогодні не говоримо про персоналії. Про персоналії ми будемо говорити на наступній сесії. Нам будуть передавати питання поводження з ТПВ, має бути профільний заступник, департамент. Одна людина цього фізично не потягне. Ця ідея була озвучена ще три роки тому», — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

Ухвала набуде чинності з 1 червня 2019 року.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин