Заступник голови АПУ, який відповідає за спецслужби, подав у відставку, – ЗМІ

11:09 15 Квітня 2019

Заступник голови АПУ, який відповідає за спецслужби, подав у відставку, – ЗМІ

Заступник голова Адміністрації Президента генерал-лейтенант Валерій Кондратюк подав у відставку.

Рапорт на ім’я президента України Петра Порошенка Кондратюк подав ще 26 лютого, однак відомо про це стало лише тепер. У заяві генерал-лейтенанта Валерія Кондратюка, яку опублікувало УНІАН, заступник голови АП пояснює причини відставки.

Інформацію про те, що Кондратюк подав у відставку, підтвердив голова Адміністрації Президента Ігор Райнін.

Сам Кондратюк прокоментував журналістам свою відставку так: «Останні дії президента свідчать про те, що він вважає себе одноосібним захисником країни. Він також вважає, що тільки він особисто забезпечив дипломатичну підтримку. Це зовсім не так. Це образливо чути не тільки для мене, а й для тисяч військових, які зберігають мир, а також для десятків і сотень дипломатів, які служать на благо України», – сказав генерал-лейтенант.

Валерій Кондратюк – кадровий військовий. 1991 року він закінчив Київське вище загальновійськове командне двічі Червонопрапорне училища імені М. В.Фрунзе, 1996 року військово-дипломатичну академію МО України, Київський інститут іноземних мов, академію Служби Безпеки України. Пройшов шлях від офіцера до керівника спецслужб. Працював на дипломатичних посадах, був військовим аташе України в США, керував Управлінням центрального апарату СБУ.

У період з 2014 по липень 2016 року був начальником департаменту контррозвідки СБУ, із серпня 2016 по жовтень 2017 року очолював Головне управління розвідки МО України.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин