Затриманий заступник начальника Львівської митниці був помічником нардепа

18:08 20 Січня 2017

Затриманий заступник начальника Львівської митниці був помічником нардепа

Фото: 112.ua

Вчора правоохоронними органами було затримано в.о. заступника начальника Львівської митниці ДФС Юрія Борисова. Як виявилось, у минулому він працював помічником народного депутата України від фракції «Блоку Петра Порошенка» Андрія Антонищака.

Про це можна довідатись з архівної сторінки депутата, яка знаходилась на офіційному сайті Верховної Ради України. Кожен охочий може знайти її в кеші. Принаймні в травні минулого року він ще був штатним помічником депутата.

Антонищак1

  Антонищак3

Андрій Антонищак є членом Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Тому й не дивно, що його помічник зміг обійняти посаду в.о. заступника начальника Львівської митниці ДФС.

Сьогодні в пана Антонищака, як видно з його офіційної сторінки на сайті Верховної Ради України, на штатній основі працює три помічника. Цікаво, що серед них є і Андрій Болюбаш. Для більшості він відомий, як юрист ГО «Розвиток громади».

Антонищак2

У цій громадській організації він очолює юридичне управління.

Болюбаш

При організації також існує благодійний фонд «Розвиток громади». Його кінцевим бенефіціарним власником (контролером) є Олександр Веремеєнко.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин