Сьогодні Львів «одягнеться» в блакитне

09:57 2 Квітня 2019

Сьогодні Львів «одягнеться» в блакитне

Фото: news.vash.uа

У вівторок, 2 квітня, у Львові відбудеться низка заходів з нагоди Міжнародного дня інформування про аутизм.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Традиційно з цієї нагоди організовують заходи у навчально-реабілітаційному Центрі «Джерело»: цьогоріч, зокрема, у цій установі відбудеться «Фотосесія у блакитному». У ній візьмуть участь 26 дітей з розладами спектра аутизму. Відбудеться захід саме у вівторок, 2 квітня, й триватиме упродовж дня», – розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Крім того, декілька заходів цього дня організує і Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На просп. Свободи з 11.00 до 13.00 фахівці центру роздаватимуть блакитні кульки з метою підтримки сімей, де виховуються діти з аутизмом. А о 12.00 в Центрі соцслужб, що на вул. Театральна, 10, відбудеться флешмоб «Одягнися у блакитне».

Також працівники відділу соціальної роботи Залізничного району проведуть інформаційні п’ятихвилинки в навчальних закладах району щодо розповсюдження інформації про проблему аутизму. У комфорт-бібліотеці для дітей, що на вул. Патона, о 16.00 відбудеться каніс-терапія (терапія за участі собак) для дітей з аутизмом.

А працівники Шевченківського відділу планують провести захід «Блакитний день». Подія відбудеться у школі № 20. Учням розкажуть про аутизм та про те, як створити гармонійне середовище для навчання усіх дітей. Також наприкінці заходу діти візьмуть участь у флешмобі: спільно надуватимуть блакитні кульки та випустять їх у небо як символ толерантного ставлення до дітей із аутизмом.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин