Завтра мешканці Стрийської протестуватимуть проти складування сміття в їхньому районі

19:44 23 Січня 2017

Завтра мешканці Стрийської протестуватимуть проти складування сміття в їхньому районі

Фото: соціальні мережі

У вівторок о 19:00 на вулиці Стрийській, навпроти будинку №75, відбудеться попереджувальна акція протесту мешканців району, які вимагають від міської ради провести громадське обговорення рішення про створення майданчика для брикетування та пресування сміття на вулиці Стрийській, 193.

Про це кореспонденту Leopolis.news розповів мешканець району Володимир Гой.

Львів’янин наголосив, що мешканці району просять зупинити облаштування майданчика, де збиратимуть та брикетуватимуть сміття.

«Ми знаємо, що чинне законодавство забороняє розміщення будь-яких об’єктів, пов’язаних зі складуванням відходів біля житлових будинків. Якщо ж мерія має свої аргументи, то нехай нам їх озвучать, нехай пояснять людям, чому майданчик вирішили облаштувати саме там. Адже жодних громадських обговорень не було. Так само вимагаємо провести екологічну експертизу, а якщо її проведено, то надати нам висновки», – наголосив Володимир Гой.

Він додав, що завтрашня акція буде попереджувальною, тож критичного перекриття дороги не буде.

«Ми завтра зберемося, щоб скоординувати свої дії. Якщо буде потреба, ненадовго перекриємо дорогу. Також, якщо нас не почують у міській раді, вийдемо на протест знову», – сказав львів’янин.

Нагадаємо, 19 січня під вигуки «Ганьба!» депутати Львівської міської ради ухвалили рішення «Про критичну ситуацію, яка склалася на адміністративній території Львівської міської ради у зв’язку з неможливістю вивезення твердих побутових відходів», яка передбачає створення цехів з пресування сміття у 5 районах Львова. 

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин