Завтра мешканців Львова закликатимуть берегти первоцвіти

13:41 6 Березня 2017

Завтра мешканців Львова закликатимуть берегти первоцвіти

Фото: Texty.org.ua

7 березня з 10:00 до 12:00 управління екології та ландшафтного планування Львівської міської ради спільно з громадською організацією «Еко Zахист» проведе акцію «Збережи первоцвіти!».

Акція відбуватиметься на площі Ринок, 1 поблизу будівлі Ратуші, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Під час акції мешканців Львова привітають із початком весни та нагадають про необхідність збереження довкілля, виховання особистої відповідальності за раціональне використання рослинних  ресурсів. Громадські активісти роздаватимуть агітаційні листівки із закликами не зривати і не продавати первоцвіти. Також на локації будуть встановлені символічні квіти (живі первоцвіти висаджені у горшки), які нагадуватимуть, що у разі незбереження первоцвітів з часом ми можемо їх не побачити.

В управлінні екології та ландшафтного планування Львівської міської ради наголосили, що не купуючи квіти ми можемо примусити систему торгівлі первоцвітами зупинитись, а відтак звести до мінімуму мотивацію зривати рідкісні квіти і продавати їх.

Також з метою збереження рідкісних, що перебувають під загрозою зникнення видів рослин департамент економічного розвитку Львівської міської ради скерував листи до дирекції ринків Львова, ЛКП «Муніципальна дружина» та районних відділів поліції м. Львова ГУ Національної поліції у Львівській області щодо посилення контролю за недопущенням виникнення торгівлі первоцвітами на території Львова.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин