Сьогодні на площі Ринок відбудеться загальноміське освячення води

09:26 19 Січня 2017

Сьогодні на площі Ринок відбудеться загальноміське освячення води

Фото: wz.lviv.ua

У четвер, 19 січня, на свято Богоявлення, у центрі міста відбудеться традиційне загальноміське освячення води, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Захід відбудеться за участю священиків різних християнських конфесій, яке цьогоріч очолить Вірменська апостольська церква. Воду освятять о 13:30 біля входу до міської Ратуші.

«Вірменський чин Йорданського водосвяття суттєво відрізняється від візантійського, себто від того, який служиться в усіх українських Церквах. Таке освячення води за особливим, вірменським чином відбудеться у Львові вже вдруге (вперше було 5 чи 6 років тому). В загальних рисах обряд складатиметься з трьох частин: перша – вірменська; друга – візантійська (введена задля представників українських Церков); третя – знову вірменська», – розповів протопсалт Вірменської апостольської церкви у Львові Андрій Шкраб’юк.

Воду освятять у великій ємності, яка вміщає понад дві тонни води. Після чину освячення кожен охочий зможе набрати освяченої води.

Через загальноміське освячення води 19 січня з 13:15 буде тимчасово змінено графік руху трамваїв через площу Ринок. Про зміни в русі транспорту буде повідомлено згодом.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин