Завтра у Львові лунатимуть сирени

21:40 17 Січня 2017

Завтра у Львові лунатимуть сирени

18 січня у період з 14:50 до 15:00 департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення м. Львова та області за сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен – означає сигнал цивільного захисту «Увага всім !». Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі в УКХ та ФМ діапазоні на хвилю «Першого каналу Українського радіо», «Львівського радіо» та «Українського радіо «Культура», а телеприймачі переключить на канал “Першій національний” Національної телекомпанії України або «12-й канал» обласного телебачення і прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу «Увага всім !».

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

Для визначення рівня озвучення звуковими сигналами території міста Львова, Дрогобича, Самбора та Стрия, буде проводитись електронне опитування мешканців.

Достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування https://goo.gl/forms/iESj2qp5cJjXi6Qq2 та відповісти на декілька нескладних запитань.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

hvl.jv

Стрічка новин