Завтра у Львові відбудеться масштабний благодійний концерт до 25-річчя Центру «Джерело»

10:23 6 Квітня 2019

Завтра у Львові відбудеться масштабний благодійний концерт до 25-річчя Центру «Джерело»

Фото: прес-служба ЛМР

В цьому році Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», який опікується дітьми та молоддю з інвалідністю, відзначає своє 25-річчя.

З нагоди цього в місті організували Тиждень Культури прийняття та низку тематичних заходів, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Також відбудеться масштабний благодійний концерт «Джерело скликає Друзів», під час якого молодь з неповносправністю вийде на одну сцену разом із відомими зірками. Святкові заходи триватимуть з 1 до 8 квітня.

Центр «Джерело» як благодійна установа почав свою діяльність 25 років тому, і уже 10 років послуги Центру надаються за фінансової підтримки Львівської міської ради через створення Комунальної реабілітаційної установи.

Як розповіла директор Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Зореслава Люльчак, у «Джерелі» приймають та соціалізують дітей та молодь з інвалідністю, проводять велику просвітницьку роботу заради прийняття та розвитку інклюзивності суспільства. В цьому році, за підтримки управління соціального захисту міста Львова, проводять Великий благодійний концерт «Джерело скликає Друзів», а разом з управлінням культури міста — цілу низку заходів, які об’єднані у «Тиждень Культури прийняття».

Заклади культури об’єднались у великий спільний проект під назвою «Тиждень Культури прийняття» — з нагоди 25-річчя Центру «Джерело». Окрім того, 7 квітня з 19.00 до 23.00 год. в Українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбудеться благодійний концерт «Джерело скликає друзів» на підтримку дітей та молоді з особливими потребами. Під час концерту молодь з неповносправністю вийде на одну сцену разом із відомими зірками. А уже в понеділок, 8 квітня, Джерело запрошує на День відкритих дверей.

Отримані кошти з продажу квитків та спонсорських надходжень будуть спрямовані на забезпечення потреб Центру «Джерело».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин