Збірна Львівщини виграла спартакіаду України з футзалу (ФОТО)

21:07 3 Квітня 2019

Збірна Львівщини виграла спартакіаду України з футзалу (ФОТО)

Фото: ЛОДА

Збірна команда учнів закладів профтехосвіти Львівської області у важкій боротьбі виборола перше місце у фінальних змаганнях спартакіади України з футзалу серед учнів закладів професійної освіти, що протягом тижня тривала у Львові.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У фінальному матчі львів’яни з рахунком 10:5 обіграли візаві з Хмельницької області. В матчі за третє місце Волинська область впевнено обіграла чернівчан з рахунком 4:0. П’ятірку кращих замкнули футболісти Сумської області, втративши статус минулорічного переможця змагань.

Участь у змаганнях також взяли команди Вінницької, Рівненської, Дніпропетровської та Закарпатської областей, а також м. Києва, які відповідно розташувались на місцях від шостого до десятого.

Загалом для участі у фінальній частині змагань на Львівщину завітали понад 150 учасників, що представляли команди 10 регіонів України. Матчі відбувались у спортивних залах Львівського торговельно-економічного університету та Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій імені С.Гжицького.

Привітати на нагородити переможців завітали начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, голова відділення Національного Олімпійського комітету у Львівській області Юрій Турянський та ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій імені С.Гжицького Володимир Стибель, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський та головний суддя змагань, член комітету арбітражу Асоціації футзалу Львівщини Андрій Лютий.

«Чи виростуть із сьогоднішніх футзалістів майбутні професіонали, – зараз сказати складно, але ми стали свідками того, що рівень гри школярів-аматорів практично не поступався регіональним футзальним лігам в Україні, а тому боротьба за звання чемпіона була надзвичайно напруженою. Усі учні проявили бойовий характер і командну взаємодію, – саме ці риси гартує футзал у школярах», – коментує підсумки проведення змагань голова оргкомітету Анатолій Ігнатович.

Нагадаємо, що змагання організували та провели Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення у співпраці з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Спартакіада відбувалась згідно календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2018 №1445.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин