Зеленський не хоче спілкуватися зі Львовом

14:07 5 Квітня 2019

Зеленський не хоче спілкуватися зі Львовом

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський продовжує уникати спілкування з незаангажованими журналістами.

Тепер до поважної медійної компанії «Радіо Свобода», «Нового времени», Яніни Соколової та десятків інших додався і Leopolis.news.

Для мешканців Львівщини є важливими відповіді пана Зеленського на цілу низку запитань, які просили задати йому наші читачі. Володимир Зеленський мав би почути і вислухати львів’ян. На жаль, досі такого його відкритого спілкування із представниками львівських ЗМІ не було. І до кінця другого туру вже не буде, оскільки у своїй відповіді на наш запит від 3 квітня прес-служба кандидата не вбачає це за можливе.


Складається враження, що Львів та львів’яни – не важливі для Зеленського.

Представники його команди впродовж усієї виборчої кампанії заявляли, що Львів їм не цікавий, навіть до розгалуженої інтернет-мережі акаунтів на підтримку ЗЕ львів’ян особливо не залучали. Потім був концерт Зеленського у Львові і сварка з атовцями, яка принесла в інтернет-культуру новий мем «ти скільки разів був в АТО?»

При всьому цьому у першому турі коміка підтримало майже 12% виборців з Львівщини (4-е місце). Це величезна підтримка та великий аванс, яким той не захотів скористатися. Львів’яни Зеленському виявилися не потрібні. І як тут не згадати його бридкий жарт, що гасло «Слава Україні» підходить лише для галицьких туалетів?

Наша незалежність, принциповість і любов до України дуже дратує команду ЗЕ, яка збудувала свою кампанію на зовсім інших принципах.

Не хочеться цитувати відомий вислів українського класика літератури з п’єси про Гамлета чи журналістку Яніну Соколову, проте доводиться констатувати – Зеленський в чергове злякався, на цей раз Львова. Жахливо небезпечна риса характеру для можливого Головнокомандувача.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин