Зеленський – підробка? | Блог Андрія Болкуна

17:18 27 Березня 2019

Зеленський – підробка? | Блог Андрія Болкуна

Сьогодні ввечері в ефірі телеканалу «1+1» стартує третій сезон комедійного серіалу «Слуга народу». Юристи телеканалу, що належить олігарху Коломойському, заперечують будь-який рекламно-виборчий підтекст його трансляції.

Цю мантру повторюють і прихильники кандидата ЗЕ. Проте цілком очевидно – ми маємо справу з цілковитим ігноруванням українського виборчого законодавства. І телевізійна сітка, яка в «день тиші» трохи більше, ніж повністю, складається із шоу за участі кандидата-клоуна також, на думку «плюсів», не порушує жодного закону. Такий собі вишуканий і милий плювок в обличчя виборцям. Ну, ок. В країні вистачає грамотних юристів. Розберуться.

Мене зачепило інше. Учора «1+1» завершував трансляцію другого сезону серіалу про бідного, але чесного президента. Так от за сюжетом підступні олігархи викрали справжнього Зеленського, а на його місце поставили двійника, який і натворив багато чого поганого. Це ж геніально! Тепер нам можна з чистою совістю напарити, що «ЗЕ» – святий. Що це не він лаявся з журналістами чи боягузливо ховався від них, це не він допомагав Коломойському виводити гроші «Приватбанку» в офшори, це не він мав бізнес в РФ і на Кіпрі й тому не розбирається в українському оподаткуванні, і нарешті це не він виступав у лазні перед Януковичем та Медведєвим. Це все підступний допельгангер! Але чи треба у такому випадку віддавати свій голос фейку? Думайте!

Андрій БОЛКУН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин