Журналісти про ЗЕ: такого собі навіть Янукович не дозволяв

13:06 12 Квітня 2019

Журналісти про ЗЕ: такого собі навіть Янукович не дозволяв

Фото: infofakt.com.ua

Відома українська журналістка Ольга Чорна порівняла кандидата в президенти Володимира Зеленського із президентом-втікачем Віктором Януковичем.

Вона відреагувала на відверто хамську поведінку коміка у вчорашньому ефірі телеканалу 1+1 влучним постом у Facebook. Порівняння вийшло не на користь Зеленського. «Да Янукович, скажу я вам, інтелігентною людиною був! Не грубіянив, не перебивав і слухавку не кидав», – написала вона.

У свою чергу журналіст-телекритик Наталія Лігачова звернула увагу на відверту заангажованість каналу 1+1, коментуючи погрози судом Порошенку від гендиректора «плюсів»: «Виявляється, за те, що прийшов на прямий ефір, можна отримати повістку до суду. Може краще одразу заборонити прямі ефіри?» – запитує вона.

У свою чергу журналіст-міждународник Сергій Сидоренко порівняв Зеленського з антиМідасом. «На фб керівника 1+1 з’явився розлогий опус, на початку якого йдеться що Порошенко, мовляв, ввечері знав, що Зеленський вже перетнув кордон і полетів у Париж, бо, увага, «СБУ та МЗС ще під його контролем». До чого СБУ та тим більше МЗС до перетину кордону – лишилося загадкою. Таке враження, що Зе – це як антиМідас. Всі, до кого він торкається – чи то витрачають базові знання про державний устрій, чи то починають удавати з себе, кгм…., ну ви бачили кого».

Він також додав, що в українській політиці з’явилася постать, на фоні якої Янукович з Могильовим здаються британськими лордами.

Ще одна відома журналістка Соня Кошкіна у відкритій переписці на своїй сторінці у Facebook прямо назвала Зеленського «зарвавшимся трусливым хамьем».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Стрічка новин